یکشنبه, 19 آذر 1402

سکوبان متروی اصفهان کیف حاوی طلا را به صاحبش بازگرداند

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مترو منطقه اصفهان، طی روزهای گذشته یکی از مسافران متروی اصفهان سراسیمه به ایستگاه متروی انقلاب مراجعه کرد و از گم شدن کیف دستی خود خبر داد؛ وی که یک خانم حدود ۵۰ ساله بود، هنگام برگشت از مطب دکتر در خیابان شمس‌آبادی موقع انتظار برای رسیدن مترو، کیف دستی خود را روی سکوی ایستگاه جا می‌گذارد و هنگام سوار شدن در حالی که کیسه دیگری در دست داشته است، فراموش می‌کند کیف دستی خود را که حامل مقداری طلا و پول بوده است، بردارد.

در همین هنگام «حمیدرضا زارع»، یکی از سکوبان‌های ایستگاه متروی میدان انقلاب، متوجه جا ماندن این کیف دستی زنانه می‌شود. وی کیف حاوی یک دستبند زنانه طلا همراه فاکتور خرید، انگشتر و مقداری طلای سفید و نقره همراه با چندین کارت بانکی، مقداری پول نقد به ارزش ریالی ۵۰۰ میلیون ریال و مدارک آن را تحویل انتظامات مترو می‌دهد.

شرکت متروی اصفهان در همین راستا ضمن توصیه به شهروندان در خصوص مراقبت از اشیای همراه خود، اعلام کرد، در صورتی که مسافر مترو وسیله یا چیزی را در سکوهای انتظار جا بگذارد و سکوبان‌ها آن را پیدا کنند، آن را به انتظامات ایستگاه مربوطه تحویل خواهد داد.

  • 1401/05/22