پنجشنبه, 03 اسفند 1402

برگزاری مجمع عمومی سالانه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مترو منطقه ای اصفهان با حضور سهامداران این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مترو منطقه اصفهان؛ مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مترو منطقه ای اصفهان سهامی خاص با حضور سهامداران این شرکت برگزار شد.

در این نشست سالیانه؛گزارشی از عملکرد یک ساله هیات مدیره مترو منطقه ای اصفهان به اعضای مجمع ارائه شد.

شهرداری اصفهان،شرکت فولاد مبارکه،شهرداری مبارکه،ذوب آهن،شهرداری شاهین شهر،شرکت عمران شهر جدید مجلسی،شرکت عمران شهر جدید فولادشهر،شرکت عمران شهر جدید بهارستان،شهرداری نجف آباد،شهرداری نجف آباد،شهرداری فلاورجان،شهرداری خمینی شهر،شهرداری زرین شهر از جمله سهامداران شرکت مترو منطقه ای اصفهان هستند که شهرداری اصفهان به عنوان بیشترین سهام دار این شرکت می باشد.

برنامه ریزی جهت واکسیناسیون و اقدامات مستمر به صورت غربالگری و پایش روزانه کارمندان و تلاش شبانه روزی جهت ضد عفونی ایستگاه ها در دوران کرونا، رسیدگی به ناوگان ، دفاتر و سالن های تعمیر و نگهداری ، کاهش سرفاصله زمانی از ۱۵ به ۱۱ دقیقه و ارایه خدمات در روزهای جمعه و تعطیل پایانی سال ۱۴۰۰، اطمینان و تشویق شهروندان به استفاده از مترو و رشد ۶۳ درصد مسافرین خط یک مترو در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۱۳۹۹ از جمله اقدامات صورت گرفته در شرکت مترو منطقه اصفهان در سال گذشته بوده است.

ارائه گزارش مالی اقدامات مترو منطقه ای در بخش های مختلف و نیز اولویت بهره برداری خط یک مترو تامین ایمنی و خدمات حمل و نقل پایدار تحت حمایت مالی شهرداری اصفهان، تسریع در ارائه خدمات حومه ای و تکمیل شبکه ریلی اصفهان و حومه از مهمترین موارد مطرح شده و انتظارات  این مجمع بود.

طی سال گذشته، ۲۷جلسه هیأت مدیره با حضور مستمر معاون  مالی و اقتصادی شهرداری اصفهان و اعضاء شورای اسلامی شهر اصفهان توسط این شرکت برگزار شده است.

گفتنی است؛  آغاز بهره‌برداری مترو اصفهان۱۴ مهر سال ۱۳۹۴ صورت گرفته که توسط سازمان قطار شهری اصفهان مسئولیت ساخت آن در محدوده شهر اصفهان انجام و سپس به شرکت مترو منطقه اصفهان که وظیفه بهره‌برداری از مترو در محدوده شهرِاصفهان و شهرهای اطراف را دارد،تحویل شده است.

  • 1401/04/29